Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Оголошення

Дата створення: 16:27 01.08.2018

Оголошується конкурс на посаду директора  інклюзивно-ресурсного центру Золотоніської районної ради Черкаської області.

Урочистості з нагоди 50-річчя Драбівецького НВК

Дата створення: 10:12 27.06.2018

День народження школи «І на сотні доріг – ти моєї душі оберіг…»

Роботу районного літнього мовного табору-2018 розпочато!

Дата створення: 10:53 26.06.2018

Із 25 червня невеличкою лінійкою біля  адміністративного будинку районної ради та районної адміністрації розпочато було роботу районного літнього мовного табору. Це вже вчетверте він збирає обдарованих та здібних дітей, щоб вдосконалити їхні знання та вміння із англійської мови. З5 дітей із Драбівецького, Бубнівсько-Слобідського, Коробівського, Софіївського, Хрущівського, Дмитрівського, Крупського, Коврайського, Богуславецького, Деньгівського, Подільського, Кривоносвіського, Домантівського навчально-виховних комплексів, Пальмірської, Вознесенської, Гельмязівської, Піщанської, Благодатнівської, Кропивнянської, Новодмитрівської загальноосвітніх шкіл будуть відпочивати і вдосконалювати свої мовні та лексичні  навички  із 17 творчими і досвідченими вчителями  району. Керівниками літнього мовного табору призначено вчителів Олександра Баранника  та Світлану Ткач із Драбівецького та Хрущівського навчально-виховних комплексів. Програму заходів, план роботи  задовго до початку зміни обговорили в рамках проекту «Літній мовний табір» із керівником районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Валентиною Тумасовою із Бубнівсько-Слобідського НВК, методистом районного відділу освіти Андрієм Логіновим, провідним спеціалістом районного відділу освіти Ларисою Марусіною. Цього разу до роботи  залучено вчителя фізичної культури  Андрія Хлипу із Гельмязівської ЗОШ,  шкільного психолога Людмилу Луніну із Піщани, волонтера  Корпусу Миру із США Шеннон Картер.

Літні мовні загони на Золотоніщині

Дата створення: 13:47 22.06.2018

Вже другий рік поспіль у закладах загальної середньої освіти  Золотоніщини діють літні мовні загони  при  пришкільних літніх оздоровчих таборах. Влітку 2018 року вони були створені на базі 29 ЗЗСО і охопили 367 дітей 5- 8 класів, що мають здібності до вивчення англійської та німецької мови. Як засвідчило анкетування та усне опитування  учнівської молоді та батьків, до загонів було запрошено учнів із високим рівнем успішності, найбільш здібних та мотивованих, тих, хто щороку залучається до предметних олімпіад, англомовних конкурсів, заходів шкільних євроклубів.

"Спогадів низка веде жива через тривоги і далі"

Дата створення: 16:05 19.06.2018

(До 95- річчя від дня народження  Михайла  Пшиченка – відомого поета, новеліста та  засновника літературного об’єднання «Златоград»)

Вітаємо з перемогою учнів Гельмязівської школи

Дата створення: 15:12 14.06.2018

9 червня в м. Києві на базі НУБІП відбулася Всеукраїнська олімпіада з робототехніки RoboDrive. Команду ROBOTRONIKS представляли такі учні: Очеретько Олександр, 6 клас; Пустовіт Богдан, 9 клас; Павлов Владислав, 9 клас і Ластівка Вадим, 9 клас. Змагання проходили в категоріях Сумо і Логістика. Всі хлопці брали активну участь, особливо хочеться відзначити Ластівку Вадима, який у змаганнях Сумо кероване виборов І місце і отримав цінний приз. Вітаємо з перемогою!

Відбулась 3 сесія підготовки вчителів майбутніх першокласників

Дата створення: 12:30 14.06.2018

Протягом 04.06-08.06.2018 року  відбулася третя сесія  для вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2018 року будуть навчати учнів перших класів.

Найцікавіший день літа

Дата створення: 15:44 13.06.2018

Літо в розпалі. У закладах освіти Золотоніщини  завершується робота пришкільних таборів. Та один день для дітвори вирізнився по-особливому – це екскурсія до міста Черкас для  категорійних та обдарованих дітей району, організована за сприянням Народного депутата Владислава Голуба.

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 09:33 13.06.2018

З метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій щорічно проводиться конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» У 2017-2018 навчальному році конкурс проводився на тему «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський). Конкурс проходив у двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення». У 4 етапі XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, як переможець обласного етапу,  взяла участь робота учениці Богуславецького НВК Батир Тетяна Михайлівна «Іван Гончар – провісник національного відродження» і отримала перемогу.

Пізнавальна екскурсія вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 15:57 11.06.2018

08 червня 2018 року  відбулося чергове засідання районної Школи професійної рефлексії вчителів зарубіжної літератури.  Ця Школа є одним із інноваційних аспектів  самосвідомості, самоповаги, осмислення власних дій діяльності, роздумів над власними душевними силами педагогів. Учителі зарубіжної літератури із Вознесенської, Кропивнянської загальноосвітніх шкіл, Драбівецького, Антипівського, Дмитрівського, Калениківського, Подільського, Софіївського навчально-виховних комплексів  цього разу завітали до музею-садиби Катерини Білокур, що у Яготинському районі на Київщині. Завідувачка  музею Ольга Олександрівна Шаповал розпочала свою розповідь на території садиби Білокурів, де прожила все своє життя, з 1900 по 1961 р.р., відома світові українська  художниця.  Слухачі Школи оглянули  примузейну  територію садиби-музею, меморіальну скульптуру Катерини Білокур, 115- річний в’яз, музейний інтер’єр, рушники, художні полотна.