Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Шкільні мовні загони - шлях до удосконалення та вивчення англійської мови

Дата створення: 13:15 14.08.2019

Під час літніх канікул при пришкільних оздоровчих таборах закладів загальної середньої освіти Золотоніського району діяли літні мовні загони у 26 закладах загальної середньої освіти, які охопили 313 учнів 5- 8, 10 класів.

Тренінги для вчителів англійської мови з медіаграмотності

Дата створення: 10:16 13.08.2019

З 1 по 29 липня 2019 року вчителі англійської мови Золотоніського району брали участь у пілотуванні Всеукраїнського курсу з медіа грамотності  “Verify! Course on Media Literacy”. У рамках проекту вчителі пройшли п’ятитижневе он-лайн навчання та відвідали п’ять очних тренінгів, які проводилися на базі Золотоніської центральної районної бібліотеки.  

Тренінги для вчителів майбутніх першокласників

Дата створення: 10:10 19.06.2019

З 03 червня по 14 червня 2019 року на базі Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів методист РМК Щепак Валентина Михайлівна провела тренінги для вчителів початкових класів (28 осіб), які будуть навчати першокласників у 2020-2021 навчальному році за новим Державним стандартом нової української школи.

Участь у міжнародному семінарі

Дата створення: 17:00 11.06.2019

       4-7 червня у Парижі для вчителів історії з України проводився міжнародний семінар на тему «Голокост від куль на окупованих територіях Радянського Союзу». Учасником семінару стала вчителька історії Богуславецького НВК ім. М.О. Максимовича Тетяна Москаленко. Організатори заходу – Yahad - In Unum – французька організація, що займається вивченням свідчень жертв Голокосту та «Ткума» - Український інститут вивчення Голокосту.

Перемога туристів-краєзнавців району

Дата створення: 10:50 05.06.2019

26-29 травня 2019 року команда «Дивокрай» Пальмірської ЗОШ під керівництвом Магазінової В.В. та Курятника В.О взяли участь в обласному  етапі Всеукраїнського туристсько-краєзнавчого зльоту юних туристів-краєзнавців, що проходив у м. Черкаси, в лісовому масиві поблизу магазину «Лісовий». Всього за перемогу змагалися 5 команд: міст Сміла та Канів, Золотоніського, Смілянського та Христинівського районів. Юні краєзнавці змагались за трьома видами програми: «Туристсько-краєзнавчий маршрут», «Творчі майстерні» та «Конкурсна програма». До виду «Конкурсна програма» входило три конкурси:

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 09:11 05.06.2019

Цьогоріч  відзначення Міжнародного дня захисту дітей на Золотоніщині відбулося  3 та 4 червня на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості с. Гельмязів. Гостинно зустрічали дітей організатори заходу: начальник відділу освіти Валентина Денисенко, начальник Служби у справах дітей Наталія Медвідь, завідувачка сектору сім’ї, молоді та спорту Наталія Рибак, директор Районного центру соціальних служб  сім’ї та молоді Інна Озірська, методист з охорони дитинства РМК відділу освіти Лідія Олексієнко, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Лариса Редька.

Вітаємо з черговою відзнакою Логінова А.Ю.

Дата створення: 11:36 29.05.2019

Вітаємо методиста районного методичного кабінету, вчителя зарубіжної літератури Логінова Андрія Юрійовича за чергову відзнаку. Він виборов І місце у номінації «Опис авторської методики» серед учителів у конкурсі «Тисяча журавлів», який проводив всеукраїнський журнал «Зарубіжна література в школах України», видавництво «Грамота» (Київ), науково-методичний центр якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (2019 р., травень).

Команда коробівських винахідників серед найкращих на міжнародних змаганнях LEGO

Дата створення: 11:21 27.05.2019

23-25 травня 2019 року на березі Егейського моря, у турецькому місті Ізмір, відбулося змагання юних винахідників-робототехніків.

Семінар-практикум заступників директорів спільно з молодими вчителями району

Дата створення: 13:02 24.05.2019

Педагогічна професія — одна із найдавніших. Від моменту виникнення педагогічної професії за вчителем закріпилась передусім виховна функція. Учитель — це вихователь, наставник, а особливо якщо це заступник директора з навчально-виховної роботи. В широкому розумінні так називають заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів, які  озброюють  молодих спеціалістів відповідними  знаннями, уміннями, навичками методичної роботи. Молодий вчитель — це людина, яка одержала спеціальну підготовку та займається навчанням і вихованням учнів у загальноосвітньому навчальному закладі. Професія учителя захоплююча та творча, тому він повинен уміти сам і навчити учнів творчо опановувати знання, застосовувати їх у конкретних навчальних і життєвих ситуаціях, а заступник директора завжди допоможе йому в цьому. Саме тому 23 травня 2019 року на  базі Золотоніського РБДЮТ вдбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл району та молодих спеціалістів. Розглядалася можливість використання ресурсу закладу позашкільної освіти для підвищення професійних компетентностей педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Зокрема зверталася увага на особливості співпраці адміністрації закладу із молодими спеціалістами. Працівники РБДЮТ цікаво і творчо організували теоретичні і практичні заняття, на яких вирішувались різноманітні завдання побудови творчого, самодостатнього шкільного колективу. У невимушеній атмосфері молоді спеціалісти та їх наставники активно вирішували проблемні питання шкільного життя і знаходили нестандартні і цікаві шляхи їх вирішення. Учасники заходу висловили щиру вдячність працівникам РБДЮТ та особисто директору позашкільного закладу Редьці Ларисі Володимирівні за змістовний, надзвичайно цікавий семінар.

Перемоги туристів Золотоніського району

Дата створення: 14:49 20.05.2019

17 травня 2019 збірна команда туристів Золотоніського РБДЮТ повернулася з обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків, який проходив в м. Черкаси ( р-н Дахнівки), що відбувся з 14.05 по 17.05.2019. Не досвічені туристи у змаганнях такого рівня участі не беруть, тому з’їжджаються досвічені, серед яких є туристи Золотоніського району.