Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Захист прав дітей із сімей внутрішньо  переміщених осіб та дітей, які потрапили в складні життєві обставини

Дата створення: 11:05 27.05.2020

         Захист прав дітей із сімей внутрішньо  переміщених осіб та дітей, які потрапили в складні життєві обставини, у форматі  дистанційного навчання та в період літніх канікул - таке питання обговорювали на онлайн-нараді соціальні педагоги та громадські інспектори закладів освіти району  27 травня 2020 року разом зі своїм наставником, методистом відділу освіти Лідією Олексіївною Олексієнко.

Звернення провідного спеціаліста відділу освіти Марусіної Л.М.

Дата створення: 09:21 27.05.2020

Всім керівникам закладів освіти, педагогічним працівникам, освітянам району!

Онлайн-нарада з директорами ЗЗСО району

Дата створення: 09:18 27.05.2020

   25 травня  2020 року відділом освіти Золотоніської РДА було проведено онлайн-нараду з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району.   

Тест-вікторина «Люби і знай свій рід і край. Золотоніщина»

Дата створення: 09:48 21.05.2020

18 квітня 2020 року, з нагоди Міжнародного Дня пам’яток та історичних місць, член Національної спілки краєзнавців України, учитель історії та керівник історико-краєзнавчого клубу «Вік» Драбівецького НВК Баранник Володимир Васильович організував і провів тест-вікторину «Люби і знай свій рід і край. Золотоніщина.»

Булінг як актуальна соціально-психологічна проблема в роботі з внутрішньо преміщеними особами

Дата створення: 10:12 20.05.2020

      Булінг  як актуальна соціально-педагогічна та психологічна проблема  в роботі з дітьми внутрішньо переміщених осіб та інших соціально-незахищених категорій – на таку тему  20.05.2020 провідний спеціаліст відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації  Марусіна Лариса Миколаївна провела онлайн нараду та семінар для соціальних педагогів (громадських інспекторів), психологів, класних керівників та адміністрацій закладів освіти,  в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.  Всім учасникам висловлюємо вдячність за професійний підхід до роботи з дітьми соціально-незахищених категорій, зокрема з дітьми внутрішньо переміщених осіб, та за активну участь в онлайн нараді та семінарі.

День Європи на Золотоніщині

Дата створення: 08:48 20.05.2020

            

Про нормативно-правовий супровід протидії булінгу - кейс документів

Дата створення: 10:25 13.05.2020

       13.05.2020 року  Марусіна Лариса Миколаївна, провідний спеціаліст відділу освіти Золотоніської РДА,  провела онлайн - нараду для адміністрацій закладів освіти району,  в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації, на тему: «Про нормативно-правовий супровід протидії булінгу - кейс документів».

Онлайн-нарада з соціальними педагогами ЗЗСО, в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб

Дата створення: 11:35 06.05.2020

       Соціально-психологічний супровід  навчання та виховання дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб в період карантину – такою була тема онлайн-наради з соціальними педагогами (громадськими інспекторами, класними керівниками) закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються діти внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.