Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Творче зібрання "Спогад про Івана Дробного"

Дата створення: 14:31 17.01.2020

17 січня 2020 року у районній бібліотеці відбулося творче зібрання, яке присвячено 89-річчю від дня народження поета, письменника, педагога, краєзнавця, нашого краянина  Івана Семеновича Дробного. До світлої зали завітали рідні Івана Семеновича, колишні його учні, дослідники-краєзнавці, вчителі, бібліотекарі, журналісти, учні  Богуславецького НВК ім. М. Максимовича, Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Ковтунівського НВК.  Ведуча заходу, директорка районної бібліотеки Галина Безкровна,  запрошувала до слова краєзнавця Віталія Побиванця, письменника і поета Володимира Побиванця, поетесу та вчителя української мови та літератури Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентину Кобзаренко, вчителя української мови та літератури Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Валентину Третяк, наукового працівника музею ім. М. Пономаренка  Любов  Патлаху, журналіста газети «Вісник Золотоніщини»   Надію Коваленко, методиста районного відділу освіти Андрія Логінова, колишнього голову Золотоніської районної ради Віктора Скидана.  З великою увагою присутні вислухали юного науковця із Ковтунівського НВК Юлію Хлипу, яка розповіла про своє дослідження на тему: «Концепція родоводу у творчості Івана Семеновича Дробного». Гарно прозвучали поетичні твори у виконанні учнів 3-4 класів Богуславецького НВК та п’ятикласників  з Вознеснської школи. Запам’ятався виступ Аліни Карвацької, учениці 10 класу Богуславецького НВК та аспіранта Черкаськогот національного університету імені Б. Хмельницького Олександра Дубини.

Участь у проекті  GymTraining-Scholarship

Дата створення: 10:01 17.01.2020

Куратори проекту запрошують  абітурієнтів Черкаської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

На гостинах у РБДЮТ

Дата створення: 15:52 13.01.2020

  Нещодавно на базі Районного будинку дитячої та юнацької творчості с. Гельмязів було проведено засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Формат проведення – підсумки роботи за І семестр, а також звітно-атестаційні виступи вчителів закладів загальної середньої освіти.  Оскільки зібрання відбулося у період новорічно-різдвяних свят, то початок роботи розпочався  невеликим театральним дійством за участю працівників закладу.

Обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку

Дата створення: 12:23 13.01.2020

У рамках реалізації Міжнародного освітнього проекту Міксіке, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE https://goo.gl/Tu8bUq 11 січня 2020 року в Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради проведено обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прангліміне?2019.

Семінар-навчання керівників закладів освіти

Дата створення: 10:19 13.01.2020

         HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points) - система, яка ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів, тобто - це аналіз ризиків і контролю критичних точок.

Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

Дата створення: 16:12 08.01.2020

З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі, і малі. Магія новорічних свят в навчальних закладах дарує учням та учителям подорожі до казкового світу пригод та розваг.

Підсумки проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти

Дата створення: 10:45 03.01.2020

Рішенням науково-методичної ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (протокол № 5 від 28 листопада 2019 року), наказом ректора  від 09 грудня 2019 року № 01-01/584 затверджено підсумки ХІ Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти у 2019 році.

Вітаємо з Новим роком!

Дата створення: 08:51 28.12.2019

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік стане для всіх казкою, здійснить усі мрії, принесе в сім’ї затишок і достаток! А величне Різдво хай наповнить душу радістю, спокоєм, щастям, позитивною енергією і благословить на нові справи! Зичимо здоров’я і кохання, сонця і світлих думок, звершення планів і надій, оптимізму та незгасної життєвої енергії. Віри, надії, любові! Миру в родинах і миру в усій Україні!

Вітаємо Олексієнко Дарію з перемогою на Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій "ІTalent"

Дата створення: 10:27 24.12.2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 №1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» 22 грудня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent», в якому брала участь Олексієнко Дарія, учениця 11 класу Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.