Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Команди Золотоніського району представлятимуть Черкащину на всеукраїнському фестивалі робототехніки

148 команд та понад 500 учасників зі всієї Черкащини об’єднав регіональний відбірковий фестиваль з робототехніки FIRST LEGO League, що відбувся 25 січня на базі 30-ї школи.

Це вже четвертий регіональний фестиваль на Черкащині. Він налічує команди категорій FIRST LEGO League Junior та FIRST LEGO League, а також команди змагань Сумо та Слалом. Щороку спільнота FLL стає більшою, долучаються нові діти, тренери, судді та волонтери.

Тема Сезону 2019-2020 «CITY SHAPER – формуй місто» присвячена дослідженню та вирішенню проблем зростаючих мегаполісів і розбудові зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Фестиваль з робототехніки включав такі номінації:
– Гра роботів (учасники представляли запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який заробляє бали, виконуючи певні місії).
– Дизайн робота (команда представляла робота, розповідала про його механічний дизайн, стратегію виконання місій та про програми, розроблені та протестовані саме цим роботом).
– Основні цінності (команда презентувала «Постер основних цінностей» та виконувала завдання, демонструючи згуртованість, командну роботу, дружнє змагання та взаємодопомогу).
– Інноваційний Проєкт (команди підготували та представили проєкт з теми сезону, оголошеної FIRST Lego League, що допомагало команді відчувати себе науковцями, винахідниками та архітекторами).
– СУМО (автономні роботи), СУМО (роботи, керовані дистанційно) та СЛАЛОМ.

У квітні на всеукраїнському етапі FLL Черкащину представлятимуть такі команди: BrainsON, KiborgsUA, Dragons,  KiberPank, Smart Crazy Girls, Sick our Ducks, Fortyna, SPIN, LegoDrive, RoboTest, а також команди Золотоніського району.« повернутися до списку новин