Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

І етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН у 2019-2020 навчальному році

11 і 13 грудня 2019 року в залі Золотоніської районної ради відбувся І етап конкурсу – захисту наукових робіт учнів – членів Золотоніського районного територіального відділення МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У 2019-2020 навчальному році найбільше досліджень юними науковцями було здійснено серед природничо-математичних наук  (20 робіт).

А саме:

відділення хімії і біології – Лісова Юлія (Гельмязівська ЗОШ), Харченко Анастасія, Василенко Ігор (Вознесенська ЗОШ), Чернятевич Анастасія і Кикоть Юрій (Деньгівський НВК), Сердюк Юлія (Ковтунівський НВК), Сухно Олександра та Овчаренко Юлія (Пальмірська ЗОШ).

відділення екології та аграрних наук - Шаповал Тетяна, Марченко Вікторія (Благодатнівська ЗОШ), Тарасюк Антон (Бубнівсько-Слобідський НВК), Скрипка Катерина і Худяков Ігор (Скориківська ЗОШ);

відділення фізики і астрономії – Власенко Сергій та Скорик Наталія (Ковтунівський НВК), Сінильник Сергій (Крупський НВК), Тертишний Денис і Кучерук Рустам (Гладківщинський НВК);

відділення комп’ютерних наук – Пащина Антон (Кропивнянська ЗОШ);

відділення математики – Дивнич Максим (Ковтунівський НВК);

Суспільно-гуманітарні дисципліни користувалися меншою популярністю та все ж у порівнянні з 2018-2019 н.р. було представлено більше науково-дослідницьких робіт (11 робіт):

відділення історії – Водяник Мирослав, Старокожко Оксана і Брагінець Вікторія (Благодатнівська ЗОШ), Партика Вероніка, Приходько Марія (Пальмірська ЗОШ), Мірошніченко Дмитро (Ковтунівський НВК);

відділення філософії та суспільствознавства – Охріменко Марина (Драбівецький НВК); Хлипа Юлія (Ковтунівський НВК);

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – Войцешук Юлія (Благодатнівська ЗОШ), Ясир Анна (Вознесенська ЗОШ), Ластівка Анна (Пальмірська ЗОШ), ;

До захисту  було представлено 30 робіт з 10 навчальних закладів району–Благодатнівська, Гельмязівська, Вознесенська, Кропивнянська, Пальмірська, Скориківська, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Ковтунівський, Бубнівсько-Слобідський, Крупський, Драбівецький навчально-виховні комплекси.

Найбільш чисельнішими командами була команди Благодатнівської ЗОШ – 6 осіб та Ковтунівського НВК – 6 осіб.

Варто зазначити що у 2019-2020 навчальному році до захисту були представлені роботи учнів 8-х класів з Гладківщинського, Бубнівсько-Слобідського та Деньгівського навчально-виховного комплексу.



« повернутися до списку новин