Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Зоряний олімп - 2017

17 травня 2017 року на базі Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний захід «Зоряний олімп – 2017», який було відкрито словами:

«Сяйво знань і таланту у серцях яскравіє

Тих дітей, що вбирають щедрість душ вчителів,

Златокраю нащадки в майбутнє зоріють

І упевнено йдуть на зірковий олімп».

Кропивнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. тепло і урочисто приймала учасників районного заходу.

 

 

 

У цьому навчальному році нагороди і подарунки від районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти отримали 62 учні, 11 команд і 52 учителі-наставники.

Відзначено 15 учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та 11 вчителів-наставників, а саме:

  • Нетудихатка Ростислав, учень Ковтунівського НВК
  • Тимошенко Тетяна Миколаївна, учениця Ковтунівського НВК
  • Дивнич Максим, учень Ковтунівського НВК
  • Мала Ольга Гаврилівна, учитель астрономії та фізики Ковтунівського НВК
  • Гончар Валерія, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Комишна Вікторія, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Саєнко Антон Миколайович, учитель Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Г.Берези
  • Попович Анна, учениця Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Алєксєєнко Ніна Василівна, учитель географії Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кобець Яна, учениця Софіївського НВК
  • Орищенко Юрій Борисович, учитель географії Софіївського НВК
  • Кобець Анна, учениця Софіївського НВК
  • Задорожня Анастасія Вікторівна, вчитель математики Софіївського НВК
  • Богомол Владислав, учень Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Іванча Віра Павлівна, вчитель математики Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Наумейко Лілія, учениця Шабельниківського НВК
  • Стеблівець Тетяна Миколаївна, вчитель екології Шабельниківського НВК
  • Головко Ліна, учениця Богуславецького НВК
  • Москаленко Тетяна Миколаївна, учитель історії Богуславецького НВК
  • Алєксєєв Віктор, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Ваченко Максим Юрійович, учитель трудового навчання Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Коваленко Тетяна, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Дорош Раїса Михайлівна, науковий керівник, вчитель історії Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Ковальов Костянтин Володимирович, учень Коврайського НВК
  • Гончаренко Валентина Олександрівна, науковий керівник, учитель географії Коврайського НВК
  • Войцещук Маргарита, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Вертипорох Вікторія Миколаївна, учитель біології та екології Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Грамотами відділу освіти за досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу району нагороджено 9 учнів, 3 команди, які є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів та 14 учителів, які їх підготували:

  • Кім Злата-Марія, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Саєнко Антон Миколайович, керівник гуртка ЦТТ.
  • Курочкіна Ольга, учениця Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Ткаченко Тетяна Павліна, учитель української мови та літератури Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Губа Світлана, учениця Драбівецького НВК
  • Косминіна Поліна Василівна, учитель української мови та літератури Драбівецького НВК
  • Омелян Ірина, учениця Коврайського
  • Різник Людмила Леонідівна, учитель історії Коврайського НВК
  • Варданян Амалія, учениця Домантівського НВК
  • Бебко Валентина Миколаївна, учитель української мови та літератури Домантівського НВК
  • Партика Вероніка, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Гриценко Олена Генріхівна, учитель математики Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Переясловець Людмила Василівна, керівник літературної студії «Вікторія»
  • Вітер Юлія, учениця Коробівського НВК Золотоніської районної ради Черкаської області, за І місце у обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Я гордий тим, що українець зроду»
  • Озірська Любов Миколаївна, учитель української мови та літератури Коробівського НВК
  • Різник Аліна, учениця Коврайського НВК
  • Різник Юлія Миколаївна, учитель історії Коврайського НВК
  • Грищенко Богдан, учень Богуславецького НВК
  • Головко Лариса Михайлівна, учитель Богуславецького НВК
  • Команда Коробівського НВК за перемогу у регіональному конкурсі ЛЕГО
  • Побиванець Марія Іванівна, учитель інформатики Коробівського НВК
  • Білойваненко Наталія Олександрівна, учителі інформатики Коробівського НВК
  • Команда Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за перемогу у регіональному конкурсі ЛЕГО
  • Міц Олександр Олександрович, учитель інформатики Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Команда шкільного лісництва Коробівського НВК
  • Кравцова Олександра Анатоліївна, учитель хімії Коробівського НВК

Особливими і надзвичайно обдарованими є учні, що увійшли в номінацію «Таланти позашкілля Золотоніщини». Це справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію, читати гумор, створювати шедеври своїми руками, створювати логічні ігрові програми. Серед них – 2 фольклорні колективи, 21 учень, 3 команди та 19 учителів-наставників, а саме:

  • Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Світлячок» - Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст
  • Пономаренко Валентина Миколаївна, керівник ансамблю.
  • Вокальний ансамбль «Зорепад» районного будинку дитячої та юнацької творчості
  • Петренко Марина, вихованка районного Будинку дитячої та юнацької творчості
  • Камша Надія Михайлівна, керівник гуртка РБДЮТ.
  • Шарапа Богдана, вихованка районного Центру технічної творчості
  • Самійленко Інна, учениця Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Центру технічної творчості
  • Войнова Галина Василівна, керівник гуртка районного центру технічної творчості.
  • Гончаренко Катерина, учениця Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка РБДЮТ
  • Горобець Ольга Іванівна, керівник гуртка РБДЮТ.
  • Коцар Валерія, учениця Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка РБДЮТ
  • Гмиря Альона, учениця Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка РБДЮТ
  • Шандра Марина Володимирівна, учитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • Рєдіна Анатасія, учениця Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка РБДЮТ
  • Кривенко Ольга Іванівна, керівник гуртка РБДЮТ
  • Білан Юлія, учениця Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка РБДЮТ Діхтяренко Олександра Миколаївна, керівник гуртка РБДЮТ.
  • Царенко Радіон, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованець Центру технічної творчості
  • Прант Ростислав, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Центру технічної творчості
  • Рябчук Денис, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Центру технічної творчості
  • Дарій Ганна Сергіївна, керівник гуртка ЦТТ.
  • Ластівка Анна, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кулик Тетяна Борисівна, педагог-організатор Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник гуртка РБДЮТ
  • Ковтун Євген, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованець Центру технічної творчості
  • Шандра Олена Іванівна, керівник гуртка ЦТТ
  • Гурток «Виготовлення сувенірів», учні Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Сидорова Людмила Анатоліївна, учитель образотворчого мистецтва Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник гуртка ЦТТ.
  • Хлипа Юлія, учениця Ковтунівського НВК
  • Бережецька Мар’яна, учениця Ковтунівського НВК
  • Авраменко Тамара Миколаївна, керівник гуртка ЦТТ.
  • Дахівник Андрій, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Сизонов Артем, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кошіль Ярослав, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Семак Роман Михайлович, керівник гуртка ЦТТ.
  • Ковтун Євген, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Романенко Олександр, учень Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Стеценко Василь Олександрович, керівник гуртка ЦТТ
  • Ткаченко Віталіна, вихованка РБДЮТ
  • Воропай Валентина Іванівна, керівник гуртка РБДЮТ
  • Туристичний клуб «Едельвейс» Золотоніського РБДЮТ
  • Плисак Ніна Миколаївна, завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом РБДЮТ

Команда юних туристів-краєзнавців Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Магазінова Валентина Василівна, керівник гуртка РБДЮТ.

Гурток «Школа безпеки» Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чухрай Григорій Васильович, вчитель фізкультури Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка РБДЮТ.

18 юних олімпійців Золотоніщини і 2 команди, які вже сьогодні показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів та їх наставників нагороджено грамотами відділу освіти, а саме:

  • Палаш Вадим, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Косенко Максим, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Сало Сергій, учень Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Надельнюк Владислав, учень Плешканівського НВК, вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Дарієнко Дмитро, учень Плешканівського НВК, вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Беркут Назар, учень Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи за І місце у обласному турнірі з греко-римської боротьби
  • Павленко Іван, учень Плешканівського НВК, вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Кудлик Денис, учень Плешканівського НВК, вихованець Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Алексанян Гагік Володяєвич, Власенко Станіслав Валерійович, Ракітін Ігор Володимирович – тренери Золотоніської районної дитячої спортивної школи.
  • Олексієнко Дарія, учениця Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Калашник Марія, учениця Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Хвиль Геннадій Васильович, Хвиль Роман Васильович тренери Золотоніської районної дитячої спортивної школи.
  • Команда дівчат з Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці Золотоніської районної дитячої спортивної школи
  • Хлипа Михайло Володимирович, Хлипа Андрій Михайлович – тренери Золотоніської районної дитячої спортивної школи.
  • Орап Мирослава, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кошик Вікторія, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Демченко Максим, учень Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Курятник Віталій, учень Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Коханюк Сергій, учень Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Тригуб Назар, учень Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Кошик Юрій Іванович, учитель фізичної культури Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер з кікбоксингу.
  • Костюк Каріна, учениця Софіївського НВК
  • Власенко Віолетта, учениця Софіївського НВК
  • Орищенко Юрій Борисович, учитель географії Софіївського НВК, тренер з пішохідного туризму та паркового орієнтування.
  • Команда хлопців Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Шевченко Олександр Володимирович, тренер Золотоніської районної дитячої спортивної школи

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, а учителям-наставникам бажаємо золоті зерна дитячої обдарованості ростити і доглядати заради майбутнього України.



« повернутися до списку новин