Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Вагомі спортивні перемоги Ковтунівських школярів

Березень приніс неймовірний успіх учням початкових класів Ковтунівського навчально-виховного комплексу, які займаються в секції карате у відомого далеко за межами Черкащини тренера Олексія Дроб’язка.

У середині місяця відбувся чемпіонат Черкаської області з кіокушин карате. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із восьми міст нашого регіону. Золотононіщину на турнірі представляли 14 каратистів Золотоніської ДЮСШ різного віку. Серед них були учні з Ковтунів: другокласники Богдан Свінчук та Олександр Ісайко, третьокласник Денис Ісайко та майбутній випускник молодшої школи Іван Шутір. За результатами змагань Богдан та Іван стали чемпіонами області, в Олександра – срібна медаль, а в Дениса – бронзова.

30 березня юні спортсмени взяли участь в 11-му відкритому чемпіонаті Сумської області з Кіокушин карате в розділі «куміте» серед дітей, юнаків та дівчат за версією WKB. На ці змагання з’їхались близько 200 спортсменів. Богдан Свінчук і тут став першим, за що був відзначений кубком переможця. Брати Олександр та Денис посіли відповідно друге та третє місця.

Слід зауважити, що всі четверо дітей належать до родин, які потрапили в складні життєві обставини. Вони мають непрості побутові умови. Проте діти добились вагомих успіхів.