Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Школа передового педагогічного досвіду на базі Домантівського НВК

24 січня на базі Домантівського НВК відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для учителів української мови  і літератури. Метою заходу було ознайомлення з досвідом роботи  Цюри Катерини Олексіївни, директора закладу, учителя вищої категорії, учителя-методиста та Бебко Валентини Миколаївни, учителя вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя закладу.

         До уваги колег було презентовано використання передових педагогічних технологій та форми роботи, які стимулюють і підтримують інтерес до вивчення української мови і літератури.

Цюра Катерина Олексіївна у своєму педагогічному досвіді практикує засоби національно-патріотичного виховання, тому урок з літератури рідного краю було присвячено творчості Сергія Носаня. Учитель разом з учнями 9 класу проаналізували твір, дали характеристику образів: героїв років війни та героїв сьогодення, також старшокласники декламували поезії, зачитували есе.  

Учитель Бебко В.М. з учнями 6 класу активізувала пізнавальну роботу на уроці літератури: ознайомлення із книгою-новинкою  зі шкільної бібліотеки, а також звернула увагу колег-учителів на форми роботи, які покращують рівень успішності,  з підготовки до ЗНО в 11 класі. Валентина Миколаївна наголосила, що у своїй роботі запроваджує використання ІКТ та все ж таки віддає перевагу живому слову.

         У Домантівському НВК вже кілька років тому було створено «Козацьку республіку». Саме головний отаман та ансамбль юних козачок зустрічали гостей, вітали піснею-гімном, запевняючи, що славні домантівчани є нащадками славних козаків.

        « повернутися до списку новин