Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Відбувся Третій регіональний фестиваль з робототехніки

27 січня 2019 року  на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 30 Черкаської міської ради відбувся  Третій регіональний фестиваль з робототехніки.  Учасниками  стали понад 500 учнів, які представляли 128 команд загальноосвітніх навчальних закладів  Черкаської,  Миколаївської областей та міста Київ.

 Відкрили захід теплими словами привітань Герман Демидов, координатор програм  FIRST в Україні, Валерій Данилевський, начальник Управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації; Наталія Чепурна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України; Оксана Сімушіна, заступник начальника управління - начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи.

   Керівники зауважили, що «кожна з команд – унікальна, це маленька неповторна спільнота, що здатна змінити світ! Кожна має власну історію, досвід відкриттів та подолання перешкод, яким мала нагоду поділитися з усіма.  Це майбутнє нашої країни, діти, які через 10-15 років, а може й раніше, будуть визначати шлях розвитку нашого суспільства!».  Цьогорічний сезон робототехніки розпочав свою роботу  з теми  «Вперед на Орбіту»,  оголошеної FIRST Lego League. Тому, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

          Для участі у Всеукраїнському фестивалі у м.Києві з робототехніки визначено 12 шкіл області, а саме:

  1. Сигнаївський навчально-виховний комплекс  Шполянської районної ради Черкаської області.
  2. Опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради Черкаської області.
  3. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області.
  4. Коробівський навчально-виховний комплекс  Золотоніської районної ради Черкаської області.
  5. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області.
  6. Комунальний заклад «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.
  7. Черкаська санаторна школа-інтернат Черкаської обласної ради.
  8. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради Черкаської області.
  9. Чигиринський заклад загальної середньої освіти №1 ім.Б.Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області.
  10. Гельмязівська загальноосвітня школа Золотоніської районної ради Черкаської області.
  11. Громадська організація «I Will» Миколаївської області.
  12. Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради.

 Переможцем у категорії «СУМО. Дистанційне керування» став:

3 місце – «Super track» Ластівка Вадим, Гельмязівська загальноосвітня школа Золотоніської районної ради Черкаської області.

      ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 



« повернутися до списку новин