Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Літературний жовтень - 2018

Дата створення: 10:13 01.11.2018

Районній літературній студії «Слово», яка працює при районному методичному кабінеті та районній бібліотеці виповнюється цієї осені 10 років! У далекому 2008 році за ініціативою  методистів районного методичного кабінету відділу освіти Андрія Юрійовича Логінова та Надії Іванівни Рубан, бібліотекаря районної бібліотеки, а сьогодні її директора Галини Миколаївни Безкровної,  учасників традиційного районного конкурсу для творчої учнівської молоді «Літературний жовтень» запросили до районної літературної студії «Слово», щоб краще працювати над удосконаленням своїх творів, по-більше спілкуватися і зустрічатися із письменниками нашого краю. За цей час залишилися приємні спогади від зустрічей із Іваном Дробним, Любов’ю Зоряною, Володимиром Даником, Оленою Железняк, Валентиною Коваленко, Валентиною Кобзаренко, Михайлом Василенком та іншими.

Семінар-практикум вчителів природничих дисциплін

Дата створення: 09:38 01.11.2018

Новій школі потрібен компетентний педагог, який не тільки володіє певними знаннями й уміннями, а здатний до творчих нестандартних рішень, готовий до змін та інновацій. Тому завданням методичної служби є створення оптимальних умов і сприяння розвитку професійної компетентності кожного вчителя, враховуючи його індивідуальні можливості, підготовленість та майстерність. Цим питанням був присвячений семінар учителів природничих дисциплін «Удосконалення системи науково-методичної роботи як шлях підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів», який відбувся 29 жовтня 2018 року. Захід проходив на базі відділу освіти, на якому педагоги щедро поділилися своїми творчими напрацюваннями та здобутками.

Семінар шкільних бібліотекарів

Дата створення: 09:18 01.11.2018

25 жовтня 2018 р. в  Кропивнянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів Золотоніського району. Тема семінару «Творчість В.О.Сухомлинського».

Співпраця районного та обласного відділень МАН

Дата створення: 12:49 26.10.2018

25 жовтня 2018 року у відділ освіти пройшла цікава, інформаційна та плідна зустріч 22 вчителів із 18 навчальних закладів району з представниками Черкаського обласного територіального відділення МАН України – директором Драник Наталією Олексіївною і методистом Власенко Валентиною Леонідівною. В ході роботи піднімалися питання, які найбільше цікавлять вчителів, що працюють з юними дослідниками та готують їх до участі у підготовці та захисту дослідницьких робіт. Зустріч пройшла у формі активного діалогу, піднімалися питання вибору теми дослідження, співпраці з науковцями, проблема плагіату, особливості захисту наукової роботи, мотивації учителя та учня. Наталя Олексіївна ознайомила присутніх із широким вибором конкурсів для юних дослідників 7-8 класів, перспективи учнів та вчителів у МАН, звернула увагу на основні помилки у захисті робіт. Валентина Леонідівна зупинилася на технічній стороні виконання науково-дослідницької роботи, підготовчій  роботі, проведенні дослідження та науковому обґрунтуванню даного дослідження.

Вивчаємо німецьку мову

Дата створення: 10:25 25.10.2018

24 жовтня 2018 року У Гельмязівській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів німецької мови району з проблеми «Формування іншомовної комунікативної компетенції  на уроках німецької мови». Слухачі заходу ознайомилися з умовами організації навчального середовища для предметів природничого та гуманітарного  циклів, відвідали шкільні кабінети географії, народознавства та німецької мови. На запитання присутніх щодо  організації інноваційної роботи, профілізації навчального закладу відповідали директор школи Олександр  Віталійович Денисенко, його заступники з навчальної та виховної робити Алла Іванівна Ткаченко, Надія Григорівна Кобзаренко.

Засідання школи молодого вчителя хімії

Дата створення: 16:48 24.10.2018

Перші роки роботи в закладі освіти для вчителя завжди є складними, сповненими пошуку себе в педагогічній діяльності, пошуку оптимального стилю спілкування із дітьми.

Інформаційно-роз'яснювальні заходи для працівників котелень

Дата створення: 15:54 24.10.2018

Головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Ткаченком Віктором Миколайовичем спільно з представниками відділу освіти Золотоніської районної державної адміністрації проводено інформаційно-роз’яснювальні заходи для працівників котелень закладів освіти району. Під час проведення заходів  розглянуто питання застосування «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» (НПАОП   0.00-.1.81-18), «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» (НПАОП 0.00-4.12-05). «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13),  «Правила безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15).  Присутніх поінформовано щодо вимог Закону України «Про охорону праці», у тому числі з питань дозвільної системи, функціонування ефективної системи управління охороною праці.    Представники відділу освіти та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області акцентували увагу на актуальних питаннях, які виникають під час виконання робіт з безпечної експлуатації котелень та котельного обладнання закладів освіти, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту. Операторам котелень та машиністам-кочегарам роз’яснено  щодо вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Держпраця попереджає, що під час опалювального сезону в закладах освіти району з’являється висока ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів, у тому числі під час експлуатації котелень, причинами яких є недотримання вимог безпеки з питань охорони праці. Закликаємо відповідальних осіб закладів освіти району забезпечити дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень з метою попередження виробничого травматизму

Семінар-практикум вчителів фізкультури

Дата створення: 15:38 24.10.2018

12 жовтня 2018 року в Богуславецькому НВК відбувся семінар, який підготував вчитель фізичної культури ЗОШ Дробітько Сергій Валерійович, на тему: «Формування свідомого ставлення до занять фізичною культурою засобами футболу». На кожному уроці формується свідоме ставлення до занять фізичною культурою і спортом, що сприяє зміцненню здоров’я засобами футболу.

Вітаємо колектив Пальмірської ЗОШ з перемогою на міжнароднійй виставці "Інноватика в сучасній освіті"

Дата створення: 15:16 24.10.2018

23  жовтня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Юні фізики продовжують навчання в ЧНУ

Дата створення: 08:29 23.10.2018

20 жовтня Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вже традиційно приймав у своїх стінах учнів та вчителів фізики Золотоніського району.