Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Семінар-практикум учителів біології

Дата створення: 13:47 15.03.2019

04.03.2019 на базі Подільського НВК відбувся семінар вчителів біології за темою «Вплив екологічного компоненту змісту курсу біології на засвоєння учнями системи біологічних знань». Вчитель  біології ІІ кваліфікаційної категорії Подільського НВК Магеровська Ольга Михайлівна провела відкритий урок біології в 8 класі за темою «Порушення зору та їх профілактика».

Гра "Соняшник" у закладах Золотоніщини

Дата створення: 08:23 11.03.2019

5 березня відбулася Всеукраїнознавча гра «Соняшник». Усі заклади загальної середньої освіти району стали активними учасниками Гри – всього 723 особи, з них 17 – діти пільгових категорій. Учасники кожної вікової категорії із задоволенням виконували цікаві завдання на різноманітні теми з українознавства, історії, літератури.

Колегія відділу освіти

Дата створення: 16:43 04.03.2019

Реформа середньої освіти в Україні орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

Семінар-нарада заступників директорів ЗЗСО

Дата створення: 14:59 01.03.2019

28 лютого 2019 року на базі Дмитрівського навчально-виховного комплексу відбулась нарада заступників директорів закладів освіти Золотоніського району. На  нараді були  розглянуті наступні питання:

Турнір пам'яті героя АТО В'ячеслава Хорошковського

Дата створення: 11:35 26.02.2019

22 лютого 2019 року на базі Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов ІІ районний турнір з військово-прикладного триборства серед школярів пам’яті В’ячеслава Хорошковського.

Незабутня зустріч: Київський театр Українського фольклору "Берегиня"

Дата створення: 13:56 22.02.2019

Нещодавно група учнів та їх наставників у кількості 54 осіб відвідали Київський театр Українського фольклору «Берегиня».  Ініціаторами та організаторами екскурсійно-навчальної поїздки стали Будинок дитячої та юнацької творчості с. Гельмязів (директор Редька Л.В.) та відділ освіти Золотоніської РДА (методист РМК Олексієнко Л.О.).

IV районний фестиваль педагогічних інновацій "Від ідеї - до технології"

Дата створення: 14:56 21.02.2019

20 лютого 2019 року відбувся ІV Районний фестиваль педагогічних інновацій  педагогічних працівників суспільно-гуманітарних дисциплін та початкової школи «Від ідеї – до технології». В Гельмязівській  загальносвітній школі І-ІІІ ступенів, який зібрав 10 творчих учителів Золотоніщини із 5 закладів загальної середньої освіти: Гельмязівської  та  Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дмитрівського, Софіївського, Богуславецького навчально-виховних комплексів.

Семінар-практикум учителів фізики

Дата створення: 09:10 21.02.2019

"Існує тільки те, що можна виміряти". Ці слова відомого німецького фізика-теоретика Макса Планка, найбільшим досягненням якого вважається теорія випромінювання абсолютно чорного тіла, що стала відправною точкою для побудови квантової механіки, лауреата Нобелівської премії з фізики, не втратили своєї актуальності. Фізика – наука експериментальна. І тому особлива увага в методиці викладання приділяється саме експерименту.

Семінар-практикум учителів української мови

Дата створення: 09:03 21.02.2019

11 лютого у Дмитрівському  НВК відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури (учитель: Новоселецька І.М.). Учасниками стали вчителі із 18 закладів загальної середньої освіти. Гості мали змогу побувати на уроках  української мови  у 5 класі «Удосконалення вмінь записувати слова у фонетичній транскрипції. Фонетичний розбір слова» та української літератури у 8 класі «Література рідного краю. Месевря Ольга Іванівна «Щедрівочка».

Семінар-практикум учителів математики

Дата створення: 16:06 20.02.2019

Формування компетентностей учнів зумовлене не тільки реалізацією відповідного оновленого змісту освіти, але й адекватних методів та технологій навчання. Продуктивне навчання забезпечує засвоєння знань та умінь, володіючи якими випускник школи знаходить підґрунтя для свого подальшого життя. Продуктом школи є людина, особистість, тому підлягають реалізації такі задачі: