Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Відзначення переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсів

Дата створення: 21:35 17.05.2019

Традиційно, завершуючи навчальний рік, освітяни Черкащини підсумовують результати участі в інтелектуальних конкурсах та предметних олімпіадах, відзначають тих, хто своїми досягненнями прославляє рідний край. Саме таких учнів та педагогів сьогодні вітали під час урочистої церемонії нагородження, що відбулася у Великій сесійній залі Будинку рад.

Золотоніським школярам вручили значок "Відмінник Захисту Вітчизни"

Дата створення: 11:41 17.05.2019

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації 14 травня 2019 року за участю голови обласної державної адміністрації О.І.Вельбівця відбулася щорічна церемонія нагородження учнів закладів освіти обласною почесною відзнакою «Відмінник Захисту Вітчизни», яка вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист Вітчизни».

Зоряний олімп-2019

Дата створення: 22:37 15.05.2019

15 травня 2019 року відбувся районний захід для обдарованих дітей Золотоніського району «Зоряний олімп». Доброю традицією є відзначення кращих учнів  закладів загальної середньої освіти, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних та Всеукраїнських  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань, адже підтримка талановитого підростаючого покоління – один із напрямків діяльності районної влади, тому необхідно залучати молодь до активної участі у суспільному житті району. Цей день важливий не лише для учнів, батьків, учителів, а й для всіх, хто опікується тими, хто небайдужий до знань, творчості, спорту. Сьогодні ми відзначили наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним  якнайкраще. Завдання учителя – творити поле добра і любові, щоб кожна дитина довірливо ставилася до педагога, любила його. Лише за таких умов приходить справжня зацікавленість навчанням, ося­гається "щастя шкільного життя", відбувається реалізація природних нахилів і здібностей учнів. Дар відкрити чарівну квітку обдарованості школяра дається не кожному, а лише тому, хто насправді любить дітей і вміє прокласти стежки до їхнього розуму і серця. До організації та проведення районного свята талановитих дітей та їх наставників долучилися: районна державна адміністрація, районна рада, відділ освіти,  які розуміють важливість підтримки обдарованої молоді для майбутнього держави. Сьогодні у нас на святі були присутні шановні гості: голова Золотоніської районної державної адміністрації – Лісовий Олександр Анатолійович,  заступник голова Золотоніської районної ради Гончаренко Тетяна Іванівна, помічник народного депутата України Владислава Голуба – Гіщіна Оксана Миколаївна, які щиро привітали учнів,  вчителів і вручили їм подарунки

Євробачення-2019 на золотоніській сцені

Дата створення: 12:27 08.05.2019

Районний конкурс юних виконавців пісень іноземною мовою  «Євробачення на золотоніській сцені- 2019» проводиться з метою підтримки молодих талантів, підвищення мотивації  до вивчення англійської та німецької мов серед учнівської молоді, в рамках заходів до Дня Європи. Цього разу вже в четвертий раз  він завітав на Золотоніщину, до Бубнівсько- Слобідського навчально-виховного комплексу. Учасниками районного заходу стали 14 вокалістов (Анна Іллатовська (Драбівецький НВК), Олеся Сліпаченко (Коробівський НВК), Даша Христенко та Аліна Масько (Бубнівсько- Слобідський НВК), Мар’яна Грекало (Крупський НВК), Лі Діана (Гладківщинський НВК), Поліна Кантемир (Пішанська ЗОШ), Аліна Карвацька  (Богуславецький НВК), Надія Кириченко (Дмитрівський НВК), Софія Новак (Пальмірська ЗОШ), Дана Бондарчук (Кропивнянська ЗОШ), Анастасія Савіщенко (Гельмязівська ЗОШ), Євгеня Тимошенко (Ковтунівський НВК),Тамара Бережецька (Деньгівський НВК), дует із Домантівського НВК у складі Анни Вовк та Дарини Горбенко,  квартет із Подільського НВК: Юлія Кравченко, Анастасія Руденко, Неля Кришун, Лілія Руденко.   До затишної зали сільського будинку культури завітали  не тільки конкурсанти, їхні вчителі, але й шкільні друзі, бабусі та дідусі, щоб насолодитися гарною піснею навіть не знаючи іноземної мови. Перед початком заходу старшокласники Бубнівсько-Слобідського навчально- виховного комплексу розіграли гумористичну сценку  про відбір на Євробачення перекладачів. Нарешті усі  дійшли згоди, що  на такому конкурсі перекладачі не потрібні, бо головне – це чарівний голос і прекрасне виконання пісні іноземною мовою.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН

Дата створення: 10:29 07.05.2019

У Києві завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Черкащину представляв  учень 9 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу Золотоніської районної ради Власенко Сергій. За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України Власенко Сергій виборов ІІІ місце  в секції «Астрономія та астрофізика» (декілька сотих бала не вистачило до ІІ місця). Представлена ним робота «Дослідження змін яскравості зірок за даними космічних телескопів «Kepler» та «TESS» для виявлення транзиту екзопланет» була визнана авторитетним журі однією з кращих. Титанічна робота з учителем фізики та астрономії Ковтунівського НВК Малою Ольгою Гаврилівною увінчалась вагомим успіхом. Опрацювавши близько 8 тисяч кривих блиску, їм вдалось знайти ряд кандидатів в екзопланети, за що отримано схвальні відгуки від організаторів міжнародного проекту Planet Hunters. Вже після відправлення роботи на конкурс було виявлено ряд підтверджень правильності припущень існування планет.  В черговий раз щиро вітаємо переможця конкурсу Власенка Сергія та  низько вкланяємось талановитому вчителю Ковтунівського НВК Малій Ользі Гаврилівні за творчість,  безмежну любов до дітей, титанічну працю, яка вкотре продемонструвала, що учні з маленьких сільських шкіл  теж можуть конкурувати з учнями профільних ліцеїв, гімназій та показувати високі результати на всеукраїнських  конкурсах і олімпіадах.

Районний етап Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 08:28 25.04.2019

Відсурмили сурми районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Протягом 23-24 квітня 2019 року відбувся фінал гри, у якому взяли участь рої 16 навчальних закладів району. Змагання проводилися відповідно до Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну дитячо-юнацьку гру «Сокіл» («Джура»).

Школа молодого вчителя англійської мови

Дата створення: 08:22 25.04.2019

22 квітня 2019 року молодих учителів англійської мови гостинно вітав Доманівський навчально-виховний комплекс.  Головною  ідеєю цього  закладу загальної середньої освіти  стали слова Плутарха: «Дитина не посудина, яку треба наповнити, а смолоскип, який треба запалити». Директор закладу освіти Катерина Олексіївна Цюра та її заступник Катерина Петрівна Черес розповіли про організацію процесу учіння та виховної роботи, які  охоплюють кожного учня пізнавальною діяльністю, пошуком істини, зацікавлюють і спонукають його до пошуку та розвитку своїх інтересів і уподобань. Музично-літературним було привітання старшокласників. Здивувала  гостей і  виставка «Світ  захоплень вчителя», де вчителі англійською мови Інна Олександрівна Слюсаревська та Ліна Григорівна Осередько продемонстрували свою майстерність вишивати прекрасні картини. Співпрацю в парах, групах,формування думки за різними джерелами інформації, захист проектів та інші інтерактивні форми роботи побачили слухачі  районної Школи молодого вчителя англійської мови  на уроці молодого вчителя Інни Олександрівни Слюсаревської.

На науковій хвилі співпраці

Дата створення: 11:25 22.04.2019

15-17 квітня  2019 року у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підтримкою Міністерства освіти і науки України, Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Телавського державного університету імені Я. Гогебашвілі (Грузія),Гомельського національного університету імені Ф.Скорини (Біларусь), Краківського університету (Польща), Янінського університету (Греція), Німецько- українського об’єднання імені професора Бойко-Блохіна (Німеччина)  відбулася ХІV Міжнародна наукова конференція «Микола Гоголь і сучасний художній контекст» (до 210-ліття від народження письменника).  До конференції було запрошено 80  науковців, практиків, учителів із різних країн світу: України, Грузії, Росії, Білорусі, Німеччини, Польщі, Греції, Азербайджану. Освітян Золотоніщини та Черкащини представив на поважному науковому зібранні учитель-методист  зарубіжної літератури Вознеснської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрій Юрійович Логінов. Він виступив із науковою розвідкою «Микола Гоголь та Олександр Вертинський: спільне в біографії та творчості» в секції «Інтерпретація творів М.Гоголя в українському та світовому мистецтві». Це питання з формування національної свідомості українців залишається мало розробленим, тому викликало зацікавлення науковців.  Схвальні відгуки про сучасність та глибину  наукової розробки отримав виступаючий від наукових працівників кафедри  слов’янської філології, компаративістики та перекладу Ніжинського  державного університету імені Миколи Гоголя та сектору слов’янських  літератур Інституту літературу імені Тараса Шевченка НАН України. Про продовження наукових  зв’язків Андрій Юрійович  у ділових розмовах говорив із  Аскеровим Аджаром Аскером, доктором філософії з філології, деканом факультету іноземних мов  Гянджинського державного університету

На філологічних гостинах у Черкаському районі

Дата створення: 09:00 22.04.2019

17 квітня 17 учителів української мови та літератури Золотоніського району були запрошені на гостини до своїх сусідів-колег  у Черкаський район  для ознайомлення з роботою філологів  Мошнівської та Будищенської ЗОШ І-ІІІ ст.