Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 15:47 01.02.2018

31 січня 2018 на базі ЗДО «Колосочок» с.Нова Дмитрівка відбувся семінар – практикум з теми «Формування основ патріотизму в дошкільнят засобами інтегрованої освітньої діяльності».

Методичний калейдоскоп

Дата створення: 14:56 24.01.2018

Ми позбавляємо дітей майбутнього,

Січневі зустрічі вчителів географії

Дата створення: 10:31 19.01.2018

У засіданні районного методичного об’єднання взяли участь учителі географії. Методист РМК Гавриш З.І. ознайомила із результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, у Міжнародних природничих конкурсах «Колосок» і Геліантус та обговорили програму щодо проведення Міжнародного порівняльного дослідження PISA-2018.

Методичні зустрічі вчителів хімії та біології

Дата створення: 10:26 19.01.2018

Методична робота з учителями хімії та біології спрямована  на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного вчителя. Відбулися чергові засідання учителів природничого напрямку. Було обговорено результативність участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології та екології у 2017-2018 навчальному році, у Міжнародних природничих конкурсах «Колосок», «Геліантус» та у екологічних конкурсах. Стеблівець Т.М., учитель Шабельниківського НВК, познайомила присутніх з екологічними проектами для обласного етапу олімпіади з екології. Відбувся обмін досвідом роботи щодо формування ключових компетентностей сучасних школярів та їх формування на уроках, факультативах, гуртках. Методисти  Гавриш З.І. та Вощук О.П. розповіли про форми і методи роботи із обдарованими дітьми та методичні рекомендації щодо використання науково-дослідницьких робіт  МАН, конкурсних робіт екологічного та краєзнавчого напрямків. Скорик Т.Л., учитель Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Івашина К.О., учитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  поділилися елементами дослідницьких робіт, які вони виконують із своїми учнями.

Навчальний семінар з упровадження Державного стандарту початкової школи

Дата створення: 10:19 19.01.2018

Перехід сучасної школи до компетентнісної моделі навчання та впровадження вчителем нових методичних підходів у організації навчальної діяльності учнів є важливою умовою Концепції Нової української школи. З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі у 2018-2019 навчальному році на базі відділу освіти відбувся навчальний семінар з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Учасниками семінару стали вчителі четвертих класів. Присутні познайомилися із методикою проведення практики «Ранкова зустріч», сучасними підходами організації освітнього середовища в початковій школі; практикою інтегрованого навчання, плануванням тематичного дня, тижня, врахуванням теорії множинного інтелекту у плануванні інтегрованого навчання, організацією роботи з батьками першокласників. Працюючи в групах, вчителі четвертих класів створювали проекти сучасного освітнього середовища для молодших школярів з метою забезпечення їхнього ефективного різнобічного розвитку. Під час семінару методист РМК Щепак В.М. представила проект Державного стандарту початкової загальної освіти та Модельні навчальні програми, розглянули їх особливості.

Особлива увага сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата створення: 08:52 11.01.2018

10 січня 2018 року у залі засідань відділу освіти   за участю методистів РМК Олексієнко Л.О., Дудник Л.А. та Вощук О.П. для соціальних педагогів,  практичних психологів, заступників директорів  та громадських інспекторів закладів загальної середньої освіти району були проведені   інструктивно-методична нарада  та   навчальний  семінар-практикум з питань соціально-педагогічного і психологічного супроводу дітей з сімей, які  опинилися у складних життєвих обставинах. Особливу увагу організатори  звернули на планування роботи з сім’ями означеної категорії,    правильність оформлення документації  та терміни її подання до відповідних інстанцій.  Також було  наголошено на необхідності  тісної співпраці усіх педагогічних працівників закладу у роботі з сім’ями, які  опинилися у складних життєвих обставинах.

16 днів проти насильства

Дата створення: 09:00 10.01.2018

Міжнародну акцію підтримали у Богуславецькому НВК. Було проведено: тренінг «Ми різні, але рівні», відеолекторій «Загальна декларація прав людини», акція «Ця рука нікого і ніколи не вдарить», перегляд фільму з обговоренням «Дві маленькі дівчинки», навчальна гра «Галопом по Європах», просвітницька гра «Рожеві окуляри», конкурс малюнків «Права дитини», вернісаж кросвордів на правову тематику, анкетування «Що ти знаєш про ВІЛ – інфекцію?», анкетування «Насильство та його прояви в дитячому середовищі», єдиний урок для учнів 3-8 класів «10 грудня – Всесвітній день прав людини», єдиний урок для учнів 9-11 класів «Я маю право».

На сайті EdEra розпочато реєстрацію на "Онлайн-курс для вчителів початкової школи"

Дата створення: 09:05 09.01.2018

На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Наразі, зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, які читатимуть матеріал. Докладну інструкцію, як зареєструватися на курс, можна завантажити за посиланням (Додаток про реєстрацію).

Засоби навчання, нові прийоми та технології на уроках англійської мови

Дата створення: 13:12 26.12.2017

22 грудня 2017 року у Деньгівському навчально-виховному комплексі відбувся районний семінар-практикум учителів англійської мови  із проблеми «Використання сучасних методів навчання у процесі викладання англійської мови». Сьогодні вивчення іноземних мов - це не тільки модне віяння, а й життєва необхідність. Спочатку учасники семінару визначили, які навчально-методичні матеріали є в наявності кожного учителя для проведення уроку. Щонайменше це три основні компоненти: підручник, робочий зошит, книга для вчителя, а також дидактичні роздаткові матеріали, аудіозаписи  пісень, віршів, текстів, вправ для вимови,  відеозаписи рольових ігор. Зупинилися і на обладнанні шкільного кабінету іноземної мови. У Деньгівському НВК зроблено ремонт кабінету англійської мови: закуплено нові парти, стенди,стільці, вставлено  нові вікна, оновлено підлогу.  Осучаснення шкільного кабінету відбувається відповідно до сучасних вимог.

Нарада заступників директорів

Дата створення: 16:18 22.12.2017

21 грудня 2017 року на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась нарада заступників директорів. У ході наради були розглянуті питання: