Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

"Євробачення-2019" у Бубнівсько-Слобідському НВК

Дата створення: 08:50 24.01.2019

  У Бубнівсько-Слобідському НВК  в рамках тижня англійської мови пройшов пісенний конкурс «Євробаченння-2019».  У виконанні учнів школи: Мартинової Ангеліни (5кл.), Чорного Артема (6кл.), Масько Аліни (7кл)., Христенко Даші (7кл.), Чорної Діани (8 кл.), Сподарик Даші та Мариніч Валерії (11кл.).  прозвучали музичні композиції англійською мовою.  Свою акторську майстерність та вміння говорити англійською мовою продемонстрували Мартинов Олександр, Шаповал Іван (11кл.) та Драка Микола (9кл.) у гумористичній сценці «Перекладач для Євробачення». Кожен учасник проявив свій талант в одній з  номінацій: «Глядацька симпатія», «Золотий голос школи», «Найкрутіший виконавець», «Найвіртуозніший виконавець», «Найартистичніший виконавець» та «Чарівний голос школи».  Перемогла в конкурсі «Євробачення-2019» Христенко Даша із піснею “Hello” Юлії Рай. Захід залишив безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень для всіх присутніх.

Ланцюг єдності у Новодмитрівській школі

Дата створення: 09:30 23.01.2019

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно,

Новий проект у Подільському НВК

Дата створення: 08:45 23.01.2019

Цього року в Подільському НВК запровадили новий проект. На педагогічній раді колективно було прийнято рішення проводити День учня з метою підвищення мотивації учнів до навчання та покращення мікроклімату в учнівсько-вчительській родині. Адміністрація школи та вчителі ретельно готувались до цього дня, адже було заплановано зробити приємний, веселий, незвичний день для всіх учнів школи. Врахувавши результати опитування дітей, уроки в цей день були скороченими, а перерви – збільшені. Проте, учням було запропоновано різноманітні цікаві тематичні заходи. Так для учнів початкових класів були проведені такі заходи: «Природознавчі досліди» (Семенело К.М.), «Англомовний мікрофон» (Гавриленко О.С.), «Весела Майстерня» (Бунь Л.Д.), «Співоча галявина» (Дуброва Т.В.), «Засніжена феєрія» (вчителі - класоводи).

Культура добросусідства

Дата створення: 11:30 22.01.2019

        17-19 січня у м. Харків  проходила VІ Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в закладах освіти України. Захід відбувався згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України в рамках проекту громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» «Розвиток громадянської активності через впровадження курсу виховної  спрямованості «Культура добросусідства».

Методичне об'єднання соціальних педагогів та практичних психологів

Дата створення: 16:02 16.01.2019

       11 січня  2019 року у відділі освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання  соціальних  педагогів та практичних психологів. Фахівці заслухали  творчі звіти колег про  проведення шкільної акції  у рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства». Було обговорено виконання діючих  державних програм та  організації у закладах освіти питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу.

Методичне об'єднання вчителів української мови

Дата створення: 14:57 16.01.2019

15 січня у залі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. У роботі взяли участь 27 вчителів із 26 закладів освіти. До обговорення виносилися питання: підсумки роботи об’єднання за І семестр, виконання методичних рекомендацій щодо викладання мови та літератури, ведення шкільної документації,  моніторинг педагогічної та методичної діяльності вчителя,  результативність участі учнів у районних та обласних етапах конкурсів та олімпіади, презентація роботи учителів, які атестуються у 2018-2019 н.р.

Новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"

Дата створення: 11:51 16.01.2019

Новий рік - найулюбленіше свято. Однак він, як ніякий інший, вимагає великої підготовки. Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свій будинок так, щоб у ньому оселилося святковий настрій. Саме тому напередодні свят кожен намагається перетворити своє житло. Оригінально прикрасити інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка. Внести різноманітність у новорічне оздоблення житла допоможуть святкові композиції. Маленькі декоративні ялинки, віночки, красиво оформлені свічки, вази і т. д., чудово доповнюють декор або навіть стануть непоганою заміною традиційної ялинки. Особливо захоплює дітей виготовлення новорічних іграшок своїми руками Для цього можна використовувати найпростіші матеріали – шишки, сухі квіти, свіжі ялинові або цікаві сухі гілочки, засушені плоди шипшини, кружечки апельсинів, свіжі мандарини, зірочки анісу, свіжі або штучні квіти і т. д.

Семінар-практикум вчителів англійської мови

Дата створення: 15:40 14.01.2019

 Згідно з освітньою реформою, однією з ключових компетентностей є володіння іноземною мовою. Сучасному вчителю важливо знати новітні методи викладання іноземної мови, спеціальні навчальні техніки та прийоми, щоб оптимально підібрати той чи інший метод викладання відповідно до рівня знань, потреб та інтересів учнів. Якісна мовна підготовка учнів неможлива без використання сучасних інноваційних освітніх технологій. Сучасні інноваційні технології в освіті — це використання інформаційних та комунікаційних технологій у навчанні, проектна робота в навчанні, робота з навчальними комп’ютерними й мультимедійними програмами, дистанційні технології в навчанні іноземних мов, створення презентацій у програмному середовищі Microsoft PowerPoint, використання ресурсів всесвітньої мережі Інтернет.

Переможці обласного фіналу Всеукраїнських змагань "Прангліміне-2019"

Дата створення: 10:21 14.01.2019

12 січня 2019 року у м. Черкаси відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне-2019 Міжнародного проекту «Міксіке в Україні», у якому взяли участь 3 учні Золотоніського району і показали прекрасний результат: Партика Вероніка, учениця 8 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель математики Гриценко О.Г.) – І місце, Дивнич Максим, учень 10 класу Ковтунівського НВК (вчитель математики Малий І.В.) – ІІ місце, Діхтяренко Артем, учень 7 класу  Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель математики Гриценко О.Г.) – ІІІ місце. Щира вдячність учням і їхнім наставникам за прекрасний результат і успіху у майбутніх змаганнях! Так тримати!