Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Семінар-практикум вчителів предмета "Захист Вітчизни"

Дата створення: 08:40 08.04.2019

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах школи сформувати готовність до виконання конституційного обов’язку та удосконалення життєво необхідних умінь та навичок кожної молодої людини. З цією метою 28 березня 2019 року на базі Гельмязівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований семінар учителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Формування вмінь та навичок військової, фізичної підготовки як необхідний чинник військово-патріотичного виховання молоді та можливості використання їх для захисту Вітчизни».

Тренінги професійного зростання педагогів району

Дата створення: 09:02 02.04.2019

На весняних канікулах педагогічні працівники району напружено працювали у школі професійного зростання педагога. На протязі тижня відбулись тренінги, які проводили працівники КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників»:

ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з астрономії

Дата створення: 12:16 29.03.2019

    24-28 березня 2019 року в місті Житомир відбувся ІV етап ІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. 86 знавців Всесвіту виявляли між собою кращих. Достойну конкуренцію своїм ровесникам із багатьох відомих спеціалізованих закладів України склав учень 11 класу Ковтунівського  навчально-виховного комплексу Ростислав Нетудихатка.   За результатами олімпіади  Ростислав отримав диплом за третє місце. Це надзвичайний успіх учня малокомплектної  школи. Змагатись з представниками закладів, де є значно кращі умови для вивчення, що пов’язано з матеріальною базою та рівнем конкуренції серед вихованців, непросто. Потрібна значна додаткова робота. За сприяння свого вчителя Ольги Гаврилівни Малої учень неодноразово демонструє високий результат на обласних та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах.    Висловлюємо глибоку подяку і щиру вдячність Ользі Гаврилівні за титанічну працю, за відповідальне ставлення до навчання і виховання учнів. Вчити дітей - це не просто  робота, це стиль Вашого життя, Ольго Гаврилівно! Адже Ви дбаєте про учнів, як про рідних дочок і синів. Бажаємо Вам, дорога наша трудівнице, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог Вам  і Вашим учням!

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

Дата створення: 09:25 27.03.2019

26 березня 2019 року  вчителі зарубіжної літератури  із Піщанської, Кропивнянської, Вознесенської, Благодатнівської, Новодмитрівської  закладів загальної середньої освіти, Антипівського, Бубнівсько- Слобідського, Деньгівського, Дмитрівського, Коробівського, Калениківського, Привітненського  навчально-виховних комплексів стали учасниками  Всеукраїнського  науково-практичного семінару «Іноземні мови та зарубіжна література: орієнтири, напрями, методика  й інновації», який проводився в рамках реалізації освітнього проекту «Вища та середня школа - співпраця заради майбутнього».  З вітальним словом до учасників заходу звернулася  Лариса Віталіївна Корновенко, заступник директора з наукової роботи ННІ іноземних мов, завідувач кафедри російської мови, зарубіжної літератури  та методики навчання Богдана Хмельницького, доцент.

IV районний фестиваль педагогічних інновацій "Від ідеї - до технології"(природничо-математичний напрям)

Дата створення: 16:13 26.03.2019

26 березня 2019 року на базі Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап районного фестивалю педагогічних інновацій "Від ідеї - до технології" (природничо-математичний напрям). Про інноваційну  діяльність педагогічних колективів та педагогічних працівників  Золотоніського району доповіли Лисак Т.О., завідувач  РМК відділу освіти  Золотоніської РДА та методист РМК Олексієнко В.П.  До уваги учасників фестивалю були представлені:     презентація роботи  ШМО вчителів природничо-математичного циклу Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі шкільного методичного об’єднання) та  інноваційні ідеї педагогічних працівників району:                          

Конкурс колективів екологічної просвіти за темою "Моя мала Батьківщина"

Дата створення: 15:32 25.03.2019

Сьогодні ми друзі всіх вас закликаєм:

Семінар-практикум вчителів географії

Дата створення: 15:16 25.03.2019

18 березня 2019 р. в Хрущівському НВК відбувся семінар учителів географії закладів загальної середньої освіти Золотоніського району  «Використання методу гейміфікації як засобу стимулювання пізнавальної діяльності учнів при вивченні географії» Вчителі відвідали урок в 6 класі «Рухи води в Світовому океані», який провела учитель географії першої кваліфікаційної категорії.

Мистецька вітальня ім. Олександра Вертинського

Дата створення: 15:14 22.03.2019

 На 21 березня припадає астрономічна весна, яка настає о 6 годині 52 хвилини.  21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацура  зазначив, що «поезія – це найважливіше культурне явище , всеосяжна мова, що передує внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів». Саме у цей день виповнилося 130 років від дня народження Олександру Миколайовичу Вертинському – видатному українцю, киянину, співаку, поету, актору, композитору, шансоньє, барду. Його життя балансувало між  словом та музикою, славою та забуттям, радістю та смутком, ситістю та голодом, молитвою та прокляттям. Своїм талантом він прихилив до себе увагу Франції, США, Росії, Польщі, Румунії, Палестини, Німеччини, Китаю, Туреччини, Молдови. Одним із куточків  України, де плекався талант Вертинського, була й Золотоніщина, хутір Моцоківка (нині село Подільське). Землями цього поселення тоді володіла рідна тітка майбутнього митця – Олександра Моцокова. На зимові та літні канікули Олександр навідувався до Моцоківки. Про свої гостини Вертинський згадує у книзі «Дорогой длинною».

Мистецький дивокрай Черкащини - 2019

Дата створення: 15:40 21.03.2019

20 березня 2019 року у залі Золотоніського районного будинку культури проведено ІІ (районний) тур фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини - 2019».

Семінар-практикум вчителів 1 класів

Дата створення: 11:40 21.03.2019

19 березня на базі Деньгівського НВК відбувся семінар-практикум вчителів 1 класів «Інтеграція навчального процесу, як чинник розвитку пізнавальної активності учнів».