Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Спільний практичний семінар у "Школі життєтворчості"

Дата створення: 14:44 18.12.2018

14.12.2018 року  на базі інноваційного закладу освіти «Школа життєтворчості» відбувся спільний практичний семінар вчителів Скородистицької ЗОШЖ Іркліївської ОТГ та Новодмитрівської ЗОШ Золотоніського району, де розглянуто цікаві проблеми педагогів сьогодення щодо спільної діяльності всіх учасників освітнього процесу. Досвід виховної роботи «Крок за кроком до життєвої компетентності» презентували заступник з виховної роботи Скородистицької ЗОШЖ Ігнатьєва Л.В. та соціальний педагог О.М.Кузляєва. Вистава шкільного соціального театру «FAMILY» підтвердила практичні дії у вихованні молоді. Цікаво і зворушливо, повчально і сучасно. Експериментальний заклад всеукраїнського рівня «Школа життєтворчості» працює над темою «Психолого-педагогічні умови формування та становлення позитивного іміджу інноваційного закладу освіти «Школа життєтворчості». Численні напрацювання, відкриті нововведення, діагностичні дослідження, уроки-тріади (3Х30хв), їх типологія і структура - презентовано заступником з науково-методичної роботи С.О.Сєдих. Педагоги ознайомились з перевагою тріад над традиційним уроком у 45 хв. Педагоги з Новодмитрівки презентували нещодавні цікавинки власної роботи з батьками: проведення уроків та заходів у закладі освіти батьками. Вказано на позитивні сторони та проблеми, які спонукали до уважнішого і шанобливого ставлення батьків і учнів до професії вчителя. Директор Новодмитрівської ЗОШ О.Г.Тукало поділився важливими напрацюваннями колег у розбудові Нової Української школи. В.Сухомлинський, Г.Сковорода, О.Макаренко…. – скільки можна взяти у основоположників педагогіки життєтворчості! Привітала педагогів шкіл завідуюча сектором освіти Іркліївської ОТГ В.В.Жмінько та побажала нових звершень, високих досягнень і творчого зростання. Звучало багато запитань та змістовних і переконливих відповідей… А далі відбулися спільні вечорниці з конкурсами, піснями, розвагами, варениками-сюрпризами та кусанням «Калити». Час сплив непомітно. Багато вражень, багато спільних розмов у колег, багато планів. Добре мати однодумців і в роботі, і у відпочинку, і в новаторстві.

Переможці краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна"

Дата створення: 14:11 18.12.2018

    Випускники Пальмірської ЗОШ Бєлякова Олена та Поїздник Максим 13грудня 2018 року презентували роботу «Підземні води лівобережжя Дніпра в межах Вознесенської сільської ради» на обласному семінарі-практикумі в Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і екскурсії учнівської молоді. Це дослідження стало переможцем обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батькіщина – Україна» по напрямку «Геологічними стежками України». Вітаємо юних дослідників та їх керівника Василенко Г.З

Незвичайний день у Новодмитрівській школі

Дата створення: 13:10 18.12.2018

7 грудня – Всеукраїнський день місцевого самоврядування. У Новодмитрівській школі цей день був проголошений Днем батьківського самоврядування, і вчителями себе відчули батьки учнів. Звичайно, хвилювання було присутнє, але хороша підготовка,  підтримка учителів і самих учнів зіграли позитивну роль, а уроки видалися дуже цікавими, неординарними і сучасними.

Семінар-практикум вчителів інформатики

Дата створення: 09:54 17.12.2018

STEM-проект у школі - актуальна проблема української освіти. 14 грудня 2018 року у Кропивнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області відбувся семінар-практикум учителів інформатики. Тема семінару: “STEM-проект у школі: від ідеї до втілення”.

Команда Гладківщинського НВК - чемпіон Черкаської області з пішохідного туризму

Дата створення: 13:18 11.12.2018

06-09.12. в спортзалі Канівської школи №3 проходили відкриті обласні змагання в приміщеннях серед учнівської молоді та Чемпіонат Черкаської області з пішохідного туризму в приміщеннях серед учнівської молоді. З’їхалося 12 команд з усієї області. Були 2 та 3 клас дистанції, молодша та старша вікова категорія на особистій смузі перешкод. Наш район представляла команда "Граніт" Гладківщинського НВК у складі: Коваленко Євгенія, Литовченка Дениса, Глоніна Валерія,Титаренко Діани та Строєнко Анни. Керівник команди - Литовченко С.М., суддями від команди були керівник туристського гуртка Драбівецького ЗЗСО Баранник О. А та Плисак Н.М. В перший день після проходження мандатної комісії у всіх команд було підтвердження кваліфікації (допуск), який не пройшло 12 учасників і були зняті зі змагань. У цьому допуску також встановлювався контрольний час - 5 хв. Це була туристська смуга перешкод та в’язання вузлів.  Туристи впоралися швидко і без заминки. В особистих змаганнях серед хлопців старшої вікової категорії шансів у решти учасників не було! Литовченко Денис – І місце, Коваленко Євгеній –ІІ місце, Глонін Валерій –ІІІ місце; серед дівчаток старшої групи ІІ класу - Строєнко Анна – ІІІ місце, тобто особисто-команда смуга перешкод ІІ класу - І місце нашої команди! У командній смузі перешкод ІІ класу команда "Граніт" – ІІ місце. В комплексному заліку наша команда переможець обласних змагань -  ЧЕМПІОНИ Черкаської області з пішохідного туризму в приміщеннях серед учнівської молоді ІІ класу!Молодці туристи - так тримати!Спасибі Сергію Миколайовичу за підготовку команди на високому рівні! Велика вдячність організаторам та суддям за об’єктивність та розуміння. Господарям за чудове розміщення, проживання та харчування команди.

Нарада заступників директорів закладів освіти

Дата створення: 16:12 04.12.2018

4 грудня 2018 року на базі Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась нарада заступників директорів закладів освіти району. Роботу семінару розпочали з  «Світлиці» - одного з центрів національного виховання учнів та шкільної бібліотеки – сучасного інформаційного центру школи. Вчитель 1 класу Стеценко Галина Петрівна провела практикум «Впровадження Концепції Нової української школи», на якому продемонструвала «ранкову зустріч», де було використано: вітання, групову роботу, щоденні новини, крісло автора. Вчитель продемонструвала створені у класі навчальні осередки та роботу з першокласниками за останні 13 тижнів. Методист РМК Щепак Валентина Михайлівна зазначила, що у 34 навчальних закладах району створені  освітні середовища, а саме навчальні осередки. В даному закладі вчитель Стеценко Г.П. створила сучасний освітній простір спільно з батьками та адміністрацією закладу, який складається з 7 навчальних осередків  для комфортного навчання та  співпраці учнів, учителя і батьків.

Вісті з Всеукраїнського форуму

Дата створення: 08:44 04.12.2018

        Дані соціологічних досліджень свідчать про те, що кожен третій випускник школи обирає майбутню професію без урахування власних здібностей, і лише третина школярів цікавиться своїм професійним майбутнім. Проблема полягає в тому, що діти не знають різноманіття професій та обирають подальшу освіту та професію, керуючись стереотипами, а не реальними фактами. А потім, як наслідок, 2/3 випускників вишів працюють не за спеціальністю.

Спільне засідання школи інтелектуального резерву та школи малодосвідченого вчителя математики

Дата створення: 18:53 30.11.2018

30.11.18 на базі Новодмитрівської ЗОШ  відбулося спільне засідання  «Школи інтелектуального резерву Золотоніщини» з математики та «Школи малодосвідченого вчителя математики». На цьому засіданні досвідчені вчителі математики Золотоніського району працювали з обдарованими учнями з математики з метою підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, а також ділились досвідом з малодосвідченими колегами. Заняття проводили з учнями 7-8 класів – Гмиря Людмила Олександрівна, учитель математики  Богуславецького НВК та Моцак Вікторія Олексіївна, учитель математики  Коробівського НВК, з учнями 9 класу – Іванча Віра Павлівна, учитель математики. Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бєляєва Ольга Михайлівна, учитель математики Вознесенської ЗОШ, для учнів 10-11 класів – Гуцало Ніна Іванівна, учитель математики Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Гриценко Олена Геннадіївна, учитель математики  Пальмірської  ЗОШ І-ІІІ ст. Робота проходила у дружній атмосфері, діти були активними: ЯньшинаАріна  (8 клас Богуславецький НВК), Діхтяренко Артем (7  клас Пальмірська ЗОШ), Ясир Анна (8 клас Вознесенська ЗОШ), Троценко Настя (8 клас Хрущівський НВК), Помазан Оксана (7 клас Новодмитрівська ЗОШ), Сокарська Анастасія (7 клас Вознесенська ЗОШ), Синьоок Іван (9 клас Вознесенська ЗОШ), Грищенко Богдан (9 клас Богуславецький НВК), Науєвська Анжела (9 клас Пальмірська ЗОШ), Андрейко А. (11 клас Зорівська ЗОШ), Богма К. ( Пальмірська ЗОШ), Карпич М. (Хрущівський НВК), Богомол В. (Зорівська ЗОШ).Синьоок Іван з Вознесенської ЗОШ зацікавив учнів своїми феноменальними здібностями запам’ятовування багатоцифрових чисел. Після спільної плідної праці з цікавими і складними задачами з математики  практичний психолог Новодмитрівської ЗОШ  Трачук Дана Василівна провела тренінгове заняття «Ми всі різні. Розвиток власної креативності та толерантного ставлення до інших». Під час заняття на учнів чекали «Подорож по країнах»,  інтелектуальна розминка,  запитання на кмітливість, образна розминка «Асоціації», вправа «Квота творчих ідей». По закінченню учні переглянули відеоматеріали «Як правильно реагувати на образи». В цей час було проведено  спільне засідання  творчої групи вчителів математики та малодосвідчених вчителів району. Керівник Гриценко О.Г. розказала про  способи швидкого обчислення.  Деякі способи зацікавили не тільки учнів, а й вчителів. З великим бажанням знань і перемог задоволені учні висловили щиру подяку досвідченим вчителям за цікаво і змістовно проведений час.

Знавці української мови Золотоніщини

Дата створення: 17:08 29.11.2018

  9 листопада – День української писемності та мови. Щорічно у закладах загальної середньої освіти цей день відзначається проведенням І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, написанням радіодиктанту, заходів про мову. Найкраще цього дня роботу  було організовано  у Піщанській, Вознесенській, Кропивнянській, Гельмязівській ЗОШ І-ІІІ ст., Привітненському, Софіївському, Деньгівському, Бубнівсько-Слобідському НВК.