Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Недопуск до школи дітей без щеплень не є порушенням Конституції

Дата створення: 09:02 13.02.2019

Заборона відвідувати школу учням без щеплення від кору не порушує їхніх конституційних прав на освіту. Про це пише адвокат, член комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Олег Юдін у матеріалі для “Українського медичного часопису”.

День безпечного Інтернету

Дата створення: 11:46 08.02.2019

5 лютого 2019 року освітні заклади району разом зі світовою спільнотою відзначали День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. У школах Золотоніського району проведено тематичні уроки в 8-11 класах «Соціальні мережі», «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні переглянули відеофільм «Безпечний Інтернет: як уникати неприємностей у мережі» та запис вебінару, який був присвячений правилам безпечної поведінки у мережі Інтернет. Було проведено анкетування в 11 класі «Безпека в Інтернеті». Учні закладів освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» від освітнього порталу «На урок». Дітей молодшої школи ознайомили з сайтом «On-ляндія – безпечна країна».

Проект "Відкривай Україну" у Драбівецькому НВК

Дата створення: 09:11 08.02.2019

        "Чи готові Ви змінити свою школу, громаду, Україну?" Саме з таких слів і почалася участь команди "Happy Kids" Драбівецького НВК у всеукраїнському освітньому проекті "Відкривай Україну" для учнів 7-11 класів з усієї України. (ментор - Баранник О.А.).

Відбувся районний фестиваль-конкурс "Феєрія танцю"

Дата створення: 13:48 05.02.2019

1 лютого 2019 року в районному будинку культури відбувся 1 відкритий дитячий хореографічний фестиваль-конкурс "Феєрія танцю". Організатором дійства був Золртоніський РБДЮТ за підтримки відділу освіти Золортоніської РДА у творчій співпраці з ГО "Мистецький дім". 28 хореографічних колективів закладів загальної середньої освіти та позашкільного закладу представили на розгляд журі 19 номерів. 2 години свята, 2 години магії танцю пролетіли як 1 хвилина. Дякуємо учасникам, їх наставникам за святковий настрій, начальнику відділу освіти Валентині Денисенко, голові ГО "Мистецький дім" Наталії Джурі за допомогу в організації та проведенні заходу, членам журі з м. Черкаси Володимиру Татаринову, Анатолію Рубану, Тамарі Нестеренко за високу оцінку Фестивалю.Окрема подяка юним журналістам Саші і Даші з Новодмитрівської ЗОШ та "Віснику Золотоніщини" за інформаційну підтримку заходу, майстриням Ользі Горобець та Валентині Воропай за майстер-класи.

Проект "Міняю вчительку" у Пальмірській школі

Дата створення: 08:54 04.02.2019

Міні-проект «Міняю вчительку» реалізовано 30-31 січня 2019 року в соціально-педагогічному комплексі с.Пальміра. Учителька 1 класу Магазінова Валентина Василівна та 4 класу Мархоцька Ніна Василівна провели у старшій групі ДНЗ «Кристалик» заняття з мовленнєвого спілкування з елементами грамоти та цікавої математики, а відповідно - уроки української мови та математики у 1 класі вихователі Гришко Ольга Анатоліївна та Ковтун Наталія Миколаївна.

Круглий стіл до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

Дата створення: 11:50 31.01.2019

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня 2019 року Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні провели ХІІ щорічний міжнародний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» в м. Києві. Обговорювалися наступні теми: – найновіші наукові дослідження в галузі вивчення історії Голокосту, – аналіз відображення теми Голокосту в українських підручниках (шкільних та університетських),

У атмосфері радості та пізнання

Дата створення: 11:17 31.01.2019

30 січня 2019 року у Деньгівському навчально-виховному комплексі відбувся районний семінар словесників «Форми роботи з учнями на уроках вивчення мов національних меншин і в позаурочній діяльності». Вчителі Ганна Іванівна Зміхновська та Ірина Володимирівна  Власенко перебувають у постійному пошуку, виховують смак до слова, до прекрасного. Сучасна система їхньої роботи базується на нових педагогічних технологіях, головна мета яких – зробити навчання творчим, особистісно-зорієнтованими, сформувати в учнів стійкий інтерес. У центрі уваги вчителів залишаються такі проблеми, як  формування  життєвих компетентностей, розвиток творчих здібностей школярів. Створюючи умови для розвитку  вміння самостійного здобуття знань, учитель використовує такі методи роботи, як «Сніжний ком», «Криголам»,  «Робота в парах», «Робота в групах», «Мозковий штурм», «Пошук помилок», всіляко запобігаючи пасивності учнів на уроці.

Міжрайонний навчальний семінар для відповідальних за ЗНО-2019

Дата створення: 15:37 29.01.2019

На виконання наказів МОН від 22.08 2018 №931 та №1036 від 28.09.2018 «Про підготовку до проведення в 2019 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», Плану спільних дій управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти 29 січня 2019 року на базі Золотоніської гімназії ім.Скляренка   відбувся міжрайонний навчальний семінар відповідальних за реєстрацію на державну підсумкову атестацію у формі ЗНО у 2019 році для м.Золотоноші і Золотоніського району. Семінар провели Лісова Наталія Іванівна, проректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» з питань ЗНО та моніторингу якості освіти  та методист лабораторії-центру ЗНО та моніторингу якості освіти Федоренко Тетяна Андріївна. До відома учасників семінару була представлена презентація, у якій покроково прописані всі етапи реєстрації на ЗНО-2019 та проаналізовано нестандартні випадки, які виникають під час реєстрації учнів на ЗНО.

"Євробачення-2019" у Бубнівсько-Слобідському НВК

Дата створення: 08:50 24.01.2019

  У Бубнівсько-Слобідському НВК  в рамках тижня англійської мови пройшов пісенний конкурс «Євробаченння-2019».  У виконанні учнів школи: Мартинової Ангеліни (5кл.), Чорного Артема (6кл.), Масько Аліни (7кл)., Христенко Даші (7кл.), Чорної Діани (8 кл.), Сподарик Даші та Мариніч Валерії (11кл.).  прозвучали музичні композиції англійською мовою.  Свою акторську майстерність та вміння говорити англійською мовою продемонстрували Мартинов Олександр, Шаповал Іван (11кл.) та Драка Микола (9кл.) у гумористичній сценці «Перекладач для Євробачення». Кожен учасник проявив свій талант в одній з  номінацій: «Глядацька симпатія», «Золотий голос школи», «Найкрутіший виконавець», «Найвіртуозніший виконавець», «Найартистичніший виконавець» та «Чарівний голос школи».  Перемогла в конкурсі «Євробачення-2019» Христенко Даша із піснею “Hello” Юлії Рай. Захід залишив безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень для всіх присутніх.