Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

Новини

Методичне об'єднання соціальних педагогів та практичних психологів

Дата створення: 16:02 16.01.2019

       11 січня  2019 року у відділі освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання  соціальних  педагогів та практичних психологів. Фахівці заслухали  творчі звіти колег про  проведення шкільної акції  у рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства». Було обговорено виконання діючих  державних програм та  організації у закладах освіти питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу.

Методичне об'єднання вчителів української мови

Дата створення: 14:57 16.01.2019

15 січня у залі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. У роботі взяли участь 27 вчителів із 26 закладів освіти. До обговорення виносилися питання: підсумки роботи об’єднання за І семестр, виконання методичних рекомендацій щодо викладання мови та літератури, ведення шкільної документації,  моніторинг педагогічної та методичної діяльності вчителя,  результативність участі учнів у районних та обласних етапах конкурсів та олімпіади, презентація роботи учителів, які атестуються у 2018-2019 н.р.

Новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"

Дата створення: 11:51 16.01.2019

Новий рік - найулюбленіше свято. Однак він, як ніякий інший, вимагає великої підготовки. Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свій будинок так, щоб у ньому оселилося святковий настрій. Саме тому напередодні свят кожен намагається перетворити своє житло. Оригінально прикрасити інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка. Внести різноманітність у новорічне оздоблення житла допоможуть святкові композиції. Маленькі декоративні ялинки, віночки, красиво оформлені свічки, вази і т. д., чудово доповнюють декор або навіть стануть непоганою заміною традиційної ялинки. Особливо захоплює дітей виготовлення новорічних іграшок своїми руками Для цього можна використовувати найпростіші матеріали – шишки, сухі квіти, свіжі ялинові або цікаві сухі гілочки, засушені плоди шипшини, кружечки апельсинів, свіжі мандарини, зірочки анісу, свіжі або штучні квіти і т. д.

Семінар-практикум вчителів англійської мови

Дата створення: 15:40 14.01.2019

 Згідно з освітньою реформою, однією з ключових компетентностей є володіння іноземною мовою. Сучасному вчителю важливо знати новітні методи викладання іноземної мови, спеціальні навчальні техніки та прийоми, щоб оптимально підібрати той чи інший метод викладання відповідно до рівня знань, потреб та інтересів учнів. Якісна мовна підготовка учнів неможлива без використання сучасних інноваційних освітніх технологій. Сучасні інноваційні технології в освіті — це використання інформаційних та комунікаційних технологій у навчанні, проектна робота в навчанні, робота з навчальними комп’ютерними й мультимедійними програмами, дистанційні технології в навчанні іноземних мов, створення презентацій у програмному середовищі Microsoft PowerPoint, використання ресурсів всесвітньої мережі Інтернет.

Переможці обласного фіналу Всеукраїнських змагань "Прангліміне-2019"

Дата створення: 10:21 14.01.2019

12 січня 2019 року у м. Черкаси відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне-2019 Міжнародного проекту «Міксіке в Україні», у якому взяли участь 3 учні Золотоніського району і показали прекрасний результат: Партика Вероніка, учениця 8 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель математики Гриценко О.Г.) – І місце, Дивнич Максим, учень 10 класу Ковтунівського НВК (вчитель математики Малий І.В.) – ІІ місце, Діхтяренко Артем, учень 7 класу  Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель математики Гриценко О.Г.) – ІІІ місце. Щира вдячність учням і їхнім наставникам за прекрасний результат і успіху у майбутніх змаганнях! Так тримати!

Навчальний семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я

Дата створення: 13:05 10.01.2019

  На зимових канікулах для учителів основ здоров’я на базі районного відділу освіти відбувся навчальний семінар-тренінг з методики викладання предмету основ здоров’я за темою  «Впровадження  проекту  «Вчимося жити разом»  на уроках   «Основи здоров’я».   Мета семінару - надання науково-методичної допомоги з питань підвищення професійної компетентності вчителів предмету «Основи здоров’я». 

Засідання творчої групи вчителів математики

Дата створення: 12:55 10.01.2019

Творча група вчителів математики Золотоніського району систематично працює над  забезпеченням всебічного поглибленого дослідження  науково-методичної проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики та в позаурочний час» для активізації творчого потенціалу вчителя з метою удосконалення і підвищення його професійної компетентності. 10 січня  2019 року відбулось засідання творчої групи, на якому члени творчої групи (Гриценко О.Г., Гмиря Л.О., Гуцало Н.І., Асланова А.Г., Лебідь О.В., Моцак В.О.) розглянули питання удосконалення методики застосування наочних посібників, електронних  засобів навчання, дидактичних матеріалів на уроках математики. З цією метою творча група вирішила створити збірник задач з математики, який допоможе вчителям математики та учням закладів освіти використовувати на уроках та в повсякденній діяльності різноманітні методи швидкого обчислення.

Новітні освітні середовища у Новодмитрівській та Кропивнянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 08:40 04.01.2019

   Під час зимових канікул вчителі початкових класів, які реалізують Концепцію Нової української школи   мали змогу познайомитися з досвідом роботи своїх колег, а саме вчителів 1 класів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Титаренко В.М., Кобець І.В.) та вчителя Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Стеценко Г.П.

У Богуславецькому НВК - новий проект

Дата створення: 13:49 21.12.2018

У Богуславецькому НВК «ЗОШ I-III ст. - ДНЗ» ім. М.О.Максимовича стартував Всеукраїнський проект «Здорове харчування» від компанії Nestle для учнів початкових класів. В школі вихованню у дітей здорового способу життя приділяється велика увага. З  грудня 2018 року розпочали програму «Абетка харчування». Її можна використовувати на уроках «Основи здоров’я» та в позаурочний час для учнів початкової школи. 

Реалізація компетентнісно-орієнтованого підходу на уроках у початковій школі

Дата створення: 13:43 21.12.2018

Компетентнісно-орієнтований підхід — один із нових орієнтирів, напрямів розвитку змісту освіти в Україні та розвинених країнах світу.