Відділ освіти Золотоніської Районної Державної Адміністрації

РПМПК

Шановні батьки! Якщо у Вас виникли труднощі у вихованні Вашої дитини - звертайтеся до психолого-медико-педагогічної консультації. Ви помітили:

- Ваша дитина відстає в розвитку, що помітно вже у дошкільному закладі,

- стурбовані Ваші педагоги, психологи, лікарі,

- дитина не встигає за програмою загальноосвітньої школи,

- має певні труднощі у поведінці, конфліктні ситуації з вихователями, вчителями,

- помічаєте, що дитина відрізняється від інших дітей, з’являється щось дивне і незрозуміле для Вас.

Головне Ваше завдання якомога раніше звернутися до психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК)  - ми допоможемо знайти вихід із даної ситуації. Функціонує Золотоніська  районна психолого-медико-педагогічна консультація як постійно діюча установа за адресою:

 м. Золотоноша, вул.Садовий проїзд, 3

 тел. 5-30-93, 5-32-65.

 

Кваліфіковані фахівці районної  ПМПК нададуть Вам консультативну допомогу з питань навчання, виховання, лікування Вашої дитини. ПМПК створенні для своєчасного виявлення дітей з вадами у розвитку, починаючи від народження, за освітніми потребами з урахуванням видів порушень, консультування батьків щодо вторинних ускладнень психічного розвитку дитини з певним видом порушень. Багато питань, які виникають у батьків - ми вислухаємо, проаналізуємо, порадимо, допоможемо. З кожним роком збільшується кількість дітей соціально незахищених категорій. У сім'ях, де батьки не приділяють належної уваги дітям, малолітні відстають у своєму фізичному і розумовому розвитку від своїх однолітків. Такі діти потребують якомога ранньої корекції психофізичного розвитку. Якщо Ви знаєте таку сім'ю, в якій перебувають діти і потребують допомоги, не зволікайте – порадьте батькам дитини звернутися до нас, ми раді будемо допомогти. Адже такі діти втрачають інтерес до навчання в загальноосвітніх школах, порушується їх поведінка, створюється соціальна напруга між учасниками навчально-виховного процесу. 

Матеріали для використання в роботі

Право осіб з інвалідністю на реабілітацію та освіту. Роз'яснення